Biz Kimiz?

Neler Yaparız? Neler Hedefledik? Neler Planlıyoruz?

Hizmet vermeye 2006 yılında küçük çapta bir yazılım firması olarak başlamıştır. Kurulduğu ilk dönemlerde,yerel işletmelere yönelik özel çözümler üreten firmamız; daha sonra müşterilerimizden gelen talepler sonucunda sektördeki diğer teknolojilere de yönelmek zorunda kalmış ve bunun sonucunda hizmet verdiği alanları genişletmiştir.


Temel amacı, vermiş olduğu seçkin hizmetler ile müşterilerinin vazgeçilmez bir yazılım-destek partneri olmayı amaçlayan firmamız; gelen taleplere zamanında vermiş olduğu hizmetler ile kendisini kanıtlamıştır.Hemen hemen her sektörün internet ve dijital ortama yöneldiği günümüzde, bilişim her firmanın vazgeçilmezi olmuştur. Büyük ölçekli işletmeler kendi departmanlarını oluştururken, orta haldeki işletmeler ise bu desteği kendi firmaları dışındaki güvenebilecekleri firmalar ile sağlamaktadırlar. İşte bu aşamada, bilişim sektöründe güvenilen bir firma olarak en tercih edilenler arasına girmiş ve bu çizgide büyümeye devam etmektedir.

A Dine Menu Dijital Tablet Menü

Online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.Dijital Tablet Menü Restoran, Cafe ve Barlar için
Sizde Deneyin! Bizimle irtibata geçin